Lastele Orienteeritud Hambaravi

Lapsed jäävad alati lasteks! Hambaarsti külastus ei ole erand. Teie laste terved hambad on Meie peamine eesmärk, mida püüame saavutada ilma hirmu, pisarate ja valuta!
Lastele Orienteeritud Hambaravi põhineb individuaalsel lähenemisel igale lapsele eraldi. Meeldivas seltskonnas Dr. Rätsepaga muutub visiit hambaarsti juurde turvaliseks ja rahulikuks. Väikeste laste puhul alustame tavaliselt tutvustusega ja “Räägi! Näita! Tee!” vormis räägib arst asendatud sõnadega samm sammu haaval kogu raviseansi jooksul. Murrame stereotüüpe ja teeme hambaravi suurepäraseks ja huvitavaks kogemuseks. Sellise eesmärgi saavutamiseks oleme otsustanud teha Lastele Orienteeritud Hambaravi tasuliseks teenuseks ja esmane visiiditasu on 30 eurot ning järgnev ravi vastavalt kliiniku hinnakirja järgi.
Soovite, et visiit arsti juures muutuks meeldivaks ja huvitavaks – Lastele Orienteeritud Hambaravi on Teie valik!

Lastele orienteeritud lähenemine

Aleksei on pühendunud sellele, et iga lapse visiit kulgeks võimalikult valutult ja hirmuvabalt. Lisaks väga heale võimele saavutada lastega positiivne kontakt on Dr. Rätsepa kabinetis pööratud tähelepanu ka meelelahutuse tehnikale. Lastel on võimalik vaadata raviseansil multikaid otse laes asuvast televiisorist.

Laste hambaravile spetsialiseerunud arst

Aleksei on tuntud laste hambaarst ning seda mitte ainult klientide, vaid ka teiste spetsialistide seas. Ta osaleb regulaarselt väga paljudel täiendkoolitustel ning on esinenud mitmel korral ka lektorina. Dr Rätsep on samuti mitmete publikatsioonide autor.

Hambaravi narkoosis

Tavaliselt lasevad lapsed Dr. Rätsepa käe all viia ellu ükskõik millist raviplaani, kuid erijuhtumite puhul on võimalik teostada ka hambaravi narkoosis. Näiteks teostatakse narkoosis hambaravi tihtipeale nendele lastele, kellel on füüsiline või vaimne puue (näiteks autism). Sageli vajavad kartlikud väikesed lapsed ka alternatiivset ravivarianti. Lisaks esineb mõnikord patsientidel allergia lokaalanesteetikumile.

Hea klientide tagasiside

Dr. Rätsepa jaoks on äärmiselt oluline klientide rahulolu ning töö kvaliteet. Kliendid hindavad Aleksei professionaalsust, hoolsust ja sõbralikkust väga kõrgelt.