Miks valida Rätsep Hambaravi?

Aleksei Rätsep on lõpetanud Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna hambaarstiteaduse eriala ning tegutseb hambaarstina juba üle 11 aasta. Aleksei osaleb regulaarselt väga paljudel täiendkoolitustel ning on esinenud mitmel korral ka lektorina. Dr Rätsep on samuti mitmete publikatsioonide autor. Aleksei kasutab oma töös mikroskoopi, mis tagab alati parima ravikvaliteedi nii juureravi kui ka restauratiivse ravi puhul.

Aleksei räägib Eesti, Vene ja Inglise keelt.

Dr. Rätsepa jaoks on äärmiselt oluline klientide rahulolu ning töö kvaliteet. Kliendid hindavad Aleksei professionaalsust, hoolsust ja sõbralikkust väga kõrgelt.

Aleksei kasutab oma töös ainult väga kõrge kvaliteediga tehnikat ja materjale, mis tagab parima töö kvaliteedi. Näiteks juure- ja restauratiivse ravi tõhustamiseks on alati kasutusel ka mikroskoop.

Arst püüab alati teostada ravi maksimaalselt valutult ning temal on kasutusel efektiivsed ja maksimaalselt ohutud valu vaigistavad preparaadid.

Dr. Rätsepa ravikabinet asub Tartus Riiamäe ärimajas , kuhu on väga mugav tulla nii ühistranspordiga kui ka autoga. Parkimiseks palume panna parkimiskella ja teavitada meile oma auto number.

Kontakt

Aleksei Rätsep CV

Telefon: +372 55523112